Nadruk na odzieży, gadżety sportowe

pilka

 

Dzięki najnowszej technologii możemy zaproponować Państwu nadruki na odzieży zakupionej w naszej hurtownii, wykonujemy nadruki następującymi metodami:

 

SITODRUK

Nadruki wielokolorowe, ta technika wyróżnia się wysoką rozdzielczością, pełnym kryciem koloru, odwzorowaniem skomplikowanych wzorów oraz dużą szybkością druku. Technika sitodruku jest ponadto wodoodporna, posiada również dużą trwałość mechaniczną, jest opłacalna w dużych nakładach (powyżej 50 sztuk)

TERMOTRANSFER

Technika nadruku, która polega na termicznym wgrzniu wcześniej przygotowanej grafiki pokrytej klejem. Termotransfer stanowi prosty sposób nadruku na tekstyliach, jest opłacalny przy średnich i dużych nakładach, stosuje się go w przypadku braku możliwości nadruku sitodrukiem ze względu na kształt przedmiotu  (np. na czapce).

FLEX

Najtrwalsza technika, obok haftu, która polega na ploterowym lub laserowym wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii, a następnie wgrzaniu jej w materiał za pomocą termoprasy. Flex nie wymaga przygotowania matrycy, dzięki czemu jest bardziej opłacalna również w przypadku małych nakładów. Najczęściej tej techniki używa się do ozdabiania nadruków bądź personalizacji odzieży (np. przygotowanie nazwisk i numerów na koszulkach piłkarskich, koszykarskich...)

FLOCK

Nadruk o efekcie zamszu, wycięty wzór wgrzewa się w materiał w wysokiej temperaturze oraz pod ciśnieniem. Flock może być stosowany na wszystkie rodzaje materiałów, pozwala na wypukły nadruk o charakterystycznym "meszku", ta technika jest bezkonkurencyjna w porównaniu z innymi metodami nadruku. Wadą tej techniki jest dość wysoki koszt druku a także możliwość nanoszenia prostych grafik.

HAFT

Stanowi bardzo dobry sposób na znakowanie odzieży reklamowej, toreb czy innych materiałów tekstylnych, pozwala stworzyć dowolne wzory (szeroki wybór kolorów), charakteryzuje się dużą odpornością na spieranie.

 

 

 

GADŻETY REKLAMOWE

Oferujemy ponad 400 różnego rodzaju gadżetów sportowych, jeśli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: biuro@profi-sport.com.pl, nasz pracownik przygotuje odpowiednią ofertę. Można również skorzystać z naszego formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Postaramy się odpowiedzieć w możliwie najkrótszym czasie.

 

Imię i nazwisko (wymagane)  

Adres email (wymagane)  

Temat  

Treść wiadomości  

Dołącz plik  

 

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, uzyskaj rabat 10%

email marketing powered by FreshMail