O firmie

Firma FHU Profi-Sport powstała w 1999r, z siedzibą główną w Rzeszowie. W związku z rozwojem i szerokim zainteresowaniem klientów otworzono oddziały m.in. w Jarosławiu i Tarnobrzegu. Z początku zakres działania firmy obejmował wyłącznie handel artykułami sportowymi. Motywacją naszej firmy jest chęć sprostania nowym wyzwaniom, więc z czasem poszerzyliśmy zakres usług.

 

Obecnie firma działa w następujących dziedzinach:

  1. Sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów sportowych
  2. Produkcja oraz montaż sprzętu sportowego
  3. Budowa boisk ze sztuczną nawierzchnią
  4. Wyposażanie obiektów sportowych zamkniętych i otwartych

 

Firma FHU PROFI-SPORT stale się rozwija, inwestując w nowe produkty i technologie. Oferta firmy jest bardzo obszerna. Jesteśmy przedstawicielem regionalnym większości renomowanych firm zachodnich oraz krajowych, przez co nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Posiadamy stałych odbiorców do których należą ośrodki sportowe, kluby sportowe, hurtownie, szkoły, sklepy oraz klienci indywidualni.

Nasi przedstawiciele działają na terenie całej Polski.

Ważnym filarem działalności FHU PROFI-SPORT jest produkcja sprzętu sportowego. Posiadamy swój zakład produkcyjny w Boguchwale (Rudnej Małej/Wielkiej?). Produkcja sprzętu sportowego odbywa się na zasadzie własnych rozwiązań konstrukcyjnych po przeprowadzeniu prób wytrzymałościowych i eksploatacyjnych.

Firma zatrudnia i współpracuje z kilkudziesięcioma specjalistami z poszczególnych dziedzin sportu, turystyki i nie tylko. Wysoko wykwalifikowany zespół co dzień szuka nowych rozwiązań oraz dba o najwyższą jakość obsługi i zadowolenie klientów.

 

Dlaczego właśnie my?

 

Szeroki wybór produktów

Oferujemy bogaty asortyment produktów sygnowanych przez najlepsze światowe marki. W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów znanych i cenionych marek.

 

Gwarancja jakości produktów

Produkty sportowe sprzedawane w naszej hurtowni są zawsze oryginalne, nowe oraz pierwszej jakości. Sprzedajemy produkty znanych marek takich jak Nike, Adidas, Derbystar, Puma, Zina, Mikasa, Molten, Select, Reusch, Colo, itp. Wszystkie produkty pochodzą bezpośrednio od producentów od certyfikowanych dostawców co daje gwarancję ich wysokiej jakości.

 

Konkurencyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były atrakcyjne.

 

Doświadczenie

Firma Profi-Sport działa na rynku od ponad 15 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy sporą wiedzę na temat asortymentu sportowego.  W naszym sklepie pracuje zespół specjalistów, który dba o dobro klienta.

 

Promocje i rabaty

Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz! W zależności od wielkości zakupów możemy zaoferować atrakcyjne zniżki na kolejne zakupy w naszej hurtowni.

Stali klienci zawsze mogą liczyć u nas na rabaty. Ponadto przygotowujemy atrakcyjne promocje okolicznościowe, gdzie możesz znaleźć wiele produktów o obniżonych cenach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Fachowa obsługa

Zadbaliśmy o wysoko wykwalifikowaną kadrę, posiadająca wiedzę w dziedzinach sportów i turystyki. Zawsze gwarantujemy wysoką jakość obsługi klienta. Służymy pomocą i szukamy najlepszych dla Ciebie rozwiązań.

 

Wyróżnienia i nagrody

Satysfakcja klientów to dla nas sprawa priorytetowa. Dzięki nim osiągnęliśmy na rynku wysoką pozycję, co zostało docenione nie tylko świetnymi wynikami sprzedaży, ale też licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Mobilizuje to nas do jeszcze intensywniejszej pracy na rzecz rozwoju firmy.

 

 

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, uzyskaj rabat 10%

email marketing powered by FreshMail