Produkcja oraz montaż sprzętu sportowego

Trzecim filarem działalności firmy jest budowa boisk ze sztucznej nawierzchni i wyposażanie obiektów sportowych.
Oferujemy boiska piłkarskie które, wykonujemy z trawy zasypywanej piaskiem kwarcowym oraz granulatem gumowym. Zaletami sztucznego boiska piłkarskiego jest możliwość ciągłego użytkowania ( bez odpoczynku trawy ), oraz możliwość użytkowania przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu granulatu gumowego uzyskujemy wysoka dynamikę odbicia piłki i zmniejszenie ryzyka narażenia zawodnika na kontuzje.
Oferujemy także boiska wielofunkcyjne ze sztucznej krótkiej trawy, zasypywanej tylko piaskiem kwarcowym, które posiada duże możliwości. Można na nim zainstalować linie w zależności od potrzeb użytkownika m.in. na jednym boisku można zaprojektować w odpowiednich kolorach linie do piłki nożnej, piłki siatkowej i koszykówki.
Boiska wielofunkcyjne wykonujemy również z nawierzchni poliuretanowych. Są one przeznaczone zarówno do obiektów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ich zaletą jest przede wszystkim wysoka elastyczność . W większości nawierzchnie te opierają się na bazie syntetycznych komponentów poliuretanowych oraz granulatów gumowych typu SBR oraz EPDM. Dostępne są nawierzchnie o różnej grubości, różnej strukturze i różnej elastyczności.
Do tej pory wykonaliśmy ponad 100 boisk na terenie całego kraju.
Do wykonania boisk firma dysponuje profesjonalnymi maszynami do sztucznych nawierzchni niemieckiej firmy SMG.
Ważnym elementem naszej działalności w branży sportowej jest wyposażanie obiektów sportowych. Posiadamy w tym względzie szerokie doświadczenie. Od początku działalności wyposażyliśmy ponad 500 hal i obiektów sportowych.
Firma FHU PROFI-SPORT zamierza się rozwijać inwestując w nowe produkty i technologie. Motywacją naszej firmy jest chęć sprostania nowym wyzwaniom.

 

Nasze Realizacje:

 

 

P3241102